Rahat Sohbet

tarafından
73
Rahat Sohbet

Merhaba Sevgili okurlarımız!

Bundan böyle yazılarımız ile dönem dönem  sizlerle birlikte olacağız.

Herkesinde bildiği üzere sohbet etmek insanlar için bir ihtiyaçtır. Sohbet etmek bir iletişim aracı olduğu  kadar da insanların dertlerini sıkıntılarını anlattıkları ve her iyi yada kötü yaşadıkları şeyleri paylaşmasını ruhen de rahatlamalarını sağlar. Çünkü insanlar duygu yoğunluklarını paylaşmaz ise yalnızlık hissederler. Paylaşmak, sohbet etmek, yemek yemek, su içmek, nefes almak kadar en doğal ihtiyaçlardandır.

rahat sohbet

Bizde bunları düşünerek sizler için yeni yeni projeler içindeyiz. Günümüzde özellikle insan kalabalığı içinde yalnız kalmaktan şikayet ederiz.  Çünkü yaşanmışlıklar yüzünden eskisi gibi kimseye güvenmiyoruz ve güvenemiyoruz.  Sohbet ve chat  sitelerin de sizlerle ayni sorunları yaşayan ve yüzünü bile görmediğiniz hatta hayatta hiç bir araya bile gelemeyeceğiniz insanlar ile iletişime geçebiliyorsunuz.

Peki bizler hiç görmediğimiz insanlara nasıl güvenebiliriz ki dediğinizi duyar gibiyim. Güveniyorsunuz arkaşdalar neden mi? Çünkü dertlerinizi sevinçlerinizi paylaştığınız insanlar gün geliyor real hayatınızda olan insanlardan daha samimi ve güvenilir geliyor.

Gün içerisinde şehir hayatının da getirdiği a sosyallikten kurtulmak daha çok arkadaş edinmek veya yalnızlıktan kurtulmanın en iyi aracı olan yer sohbet odalarıdır. Rahat Sohbet sitelerin de sevgili aşk yeni dostluklar kurmak  isteyen her  yaş gurubundan, her meslek grubundan ve her ülkeden insanlarla iletişime geçebiliyorsunuz… Aslında en güzel  yönü de nedir biliyor musunuz arkadaşlar, ben de yıllardır chat sitelerinde bulunan bir kişi olarak deneyimlerimden yola çıkarak siz değerli okurlarımıza   diyorum ki dost edinmek,sohbet etmek sadece gün içerisinde sıkıldığımdan dolayı  girdiğim chat odalarında  yılların eskitemediği dostluklarım var. İnanın reel hayatımda bu kadar rahat sohbet konuşabileceğim ve derdimi tasamı anlatabileceğim bir arkadaşım hiç olmamıştır.. Sizler aracılığı ile de onlara buradan teşekkürlerimi sunuyorum..

Ve sonuca gelirsek arkadaşlar,  sohbeti şöyle tanımlamak istiyorum. Morali bozuk olduğundan bizler genelde sevdiğimiz insanlardan kaçarız.  Çünkü onlara anlatmak her zaman zordur..

İşte biz bu rahat sohbet platformundaki konuştuğumuz insanları, sahil yolu üstünde dertleştiğimiz bir arkadaş olarak hayal ediyoruz. İşte bu yüzden sohbet etmek, anlatmak ve anlaşmak daha rahat sohbet yapmak oluyor.