TurkChat

tarafından
145
TurkChat

Merhaba sevgili okurlarımız!

Çoğu zaman günlük iş stresinden kurtulmak için bir çok aktivite de bulunur ve stresten kurtulmaya çabalarız. Birçok insan ise işten eve evden işe sürekli ayni döngü içinde kaybolur gider ve hiç bir sosyal aktivite de bulunamadığından gerekse istediğini yapsa bile hepsinden sıkıldığından ve bunaldığından  şikayet eder durur. Gün içerisinde her ne kadar iş arkadaşları ile diyalog halinde olsa da bütün bunların yetmediğinden çevresindekileri yeterince güvenilir ve samimi bulmadığından şikayet eder durur.

Günümüzde özellikle insanlar duyguları tüketmek üzerine kurulu bir program gibi olduklarından  dolayı yeri geliyor arkadaş ve dostlarını da tüketiyor. Ve hepsinden bir kurtulma çabası içine girebiliyoruz ve daha değişik ortamlar arayabiliyoruz.

Sanal sohbet odaları da tamda bu düşüncelerde olan insanlar için yapılan ortamlardandır. Türk Sohbet odalarında hemen her gün giriş yapıldığında farklı ortamlardan farklı meslek ve insan gruplarından kendinize göre kişiliğinize en yakin insani bulabilme kolaylığı sağlar. Sohbet etmenin en zevkli yönü de size en yakın kişi ile sohbet etmek, dertleşmek, görüş alış verişinde bulunmak değil midir?

Sohbet etmek için belirli saatler ve zaman beklemeksizin istediğiniz anda kendinizi yalnız hissettiğiniz de ve bir dert arkadaşı yoldaş arıyorsanız yedi yirmi dört giriş yapabilir  ve dertleşecek bir çok arkadaş bulabilirsiniz. TurkChat geceden başlayıp sabahlara kadar doyumsuz sohbetler her an elinizin altında ister telefonunuzla isterse bilgisayarınız vasıtası ile giriş yaptığınız anda başlayan sohbetler sizleri her türlü yönden rahatlatıp zamanın nasıl geçtiğini unutturacaktır.

Bilgisayarınızın veya akıllı cep telefonunuzdan arama motoruna türk sohbet odaları kelimesini yazdığınız da karşınıza birçok türk sohbet sitesi çıkacaktır. Sizin yapmanız gereken bu turksohbet sitelerinden size uygun olanını seçmeniz olacaktır

Ama şunu da sizlere anlatmadan geçmek istemiyorum sevgili okurlar;

Sizin aradığınız site sohbet sitesi mi aşk ya da görüntülü sohbet mi secim size kalmış. Görüntülü sohbet sitelerini açıkçası ben toplumumuza çokta uygun görmüyorum neden mi?

Nedenini sizlere kısaca şöyle anlatmak isterim ;

Görüntülü sohbet sitelerinde sonuçta karşınız da hiç tanımadığınız biri var erkek yada bayan fark etmez. Görüntülerinizi  ele geçiren son  derece art niyetli kişi ya da kişiler olabilir ve bu görüntülerde ilerde sizlerin sıkıntı yaşayabileceği sorunlar doğurmaktadır. Bu görüntüler farklı ortamlarda çoğaltılıp dağıtılabilir..

Lütfen bu konularda bilginiz olsun ve mutlaka bu tür sitelere itibar etmeyiniz…